top of page

Faruk YAVUZ

Chef Instructor

Krav Maga ve Kapap Türkiye Federasyonu

Genel Sekreteri

World Krav Maga Assocation İstanbul İl Temsilcisi

 

 1980 yılında İstanbul'da doğdu. Dövüş sporları ile 1991 yılında tanıştı. Spor hayatına kung fu ile başladı. Yıllar içinde çeşitli spor dallarında, farklı tekniklerde çalışmalarını sürdürdü.

2010'da World Krav Maga Assocation (WKMA) Türkiye Temsilcisi Engin Deniz Karadağ ile çalışmalara başladı. Önce assistant instructor olarak, daha sonra instructor olarak İstanbul il temsilciliğinde görev aldı. Daha sonrasında istanbul il temsilcisi olarak atandı. Ardından Krav Maga ve Kapap Federasyonu Türkiye'nin kurulmasına Baş Eğitmen Engin Deniz Karadağ ile birlikte çalışarak katkıda bulundu ve Marmara Bölge Temsilciliği görevine getirildi.

 

 Halen daha Krav Maga ve Kapap Federasyonu Marmara Bölge Temsilcisi ve WKMA İstanbul İl Temsilcisi olarak görevine devam etmektedir.

Nuri Kımıl.jpg

Nuri KIMIL

Instructor

Krav Maga ve Kapap Türkiye Federasyonu

Marmara Bölge Temsilcisi

 

Fırat Köse.jpg

Fırat KÖSE

Instructor

Krav Maga ve Kapap Türkiye Federasyonu

İstanbul İl Temsilcisi

 

Murat Taylan KIRAL.jpg

Murat Taylan KIRAL

Instructor

Krav Maga ve Kapap Türkiye Federasyonu

 

Hakan ÇALIKAVAK

Instructor

            

1971  Yılında Almanya - Stuttgart' da doğumlu eğitmenimiz 2013  senesinde  Faruk Yavuz' un  yanında Krav Maga ile tanışmıştır. Bu süreçte eğitimine devam ederek 2017 Nisan ayında instructor level 1 seviyesine ulaşmıştır. Bu tarihten itibaren halen daha Marmara Bölge Temsilciliği bünyesinde eğitmen olarak görev yapmaktadır.

Adil Barış TEKİN

Instructor

            

İstanbul 1991 doğumlu instructor level 1 seviyeli eğitmenimiz kariyerine 2006 senesinde boks ile başlamıştır. Kickboks, Wushu, Brazilian Jiu Jitsu ve son olarak 2014 yılından bu yana Krav Maga eğitimleri ile sayısız MMA müsabakasına katılmıştır. 2016 CJJIF Avrupa Şampiyonası 3.lüğü ile dövüş kariyerine son verip eğitmen olarak federasyonumuz bünyesinde görev almaktadır.

Ozan Küçük

Instructor

 İstanbul 1994 doğumlu instructor level 1 seviyeli eğitmenimiz kariyerine 2009 senesinde Kickboks ile başlamıştır. 2010 yılından bu yana Krav Maga eğitimleri almaktadır.  Marmara Bölge Temsilciliği bünyesinde halen daha eğitmen olarak görev almaktadır.           

Doruk AKTAŞ

Instructor

            

mehmet çamcı.jpeg

Mehmet Çamcı

Instructor

            1986 yılında İstanbul Fatih' te dünyaya gelmiştir. Dövüş sporlarına olan ilgisi sonucu lise yıllarında Karate sporu ile ilgilenmiştir fakat eğitimi ve mesleği sebebiyle bir süre ara vermek durumunda kaldığı dövüş sporlarına  2013 yılında Faruk Yavuz sayesinde tanıştığı Krav Maga ile geri dönmüştür. Bu tarihten itibaren Krav Maga eğitimlerine devam ederek 2018 yılında instructor level 1 seviyesine ulaşmıştır. Halen Marmara bölge temsilciliği bünyesinde görev almaktadır.

Pelin ERSİZ

Instructor

            1997 senesinde Istanbul`un Eminönü ilçesinde Dünya`ya geldi. İlköğretim Bahçelievler 

ilçesinde Mevlana ilköğretim okulunda tamamladı. Ilköğretim yıllarında 6 ve 7. sınıflarda basketbol ve voleybol okul takımlarında yer alarak spor hayatıma başlangıç yaptı. 

Daha sonra Lise 1. sınıfı Bahçelievler Lisesi`nde okuyup, taşınma dolayısıyla Beylikdüzü 

Gürpınar Lisesi`nde lise eğitimini tamamladı. 

Krav Maga  ile 2012 yılında Beylikdüzü`nde World Krav Maga Association bünyesinde tanıştı. 

Sonrasında Krav Maga ve Kapap Türkiye Federasyonu`nun kurulması ile çalışmalarına bu 

çatı altında devam etti. Devam ettiği dersler ve katıldığı seminerler neticesinde Krav Maga 

Level 5 seviyesine ulaştı  ve Krav Maga ve Kapap Türkiye Federasyonu Marmara Bölge 

Temsilcisi Faruk Yavuz tarafından asistan eğitmenlik görevine getirildi. 

2016 senesinde  Ankara' da düzenlenen seminerde Engin Deniz Karadağ tarafından Instructor Level 1 seviyesine getirildi.

bottom of page